שמאות מקרקעין

להיות בטוחים עם שמאי מקרקעין
בשל היות עסקאות נדל"ן מורכבות ומערבות סכומי עתק, ישנה חשיבות מרובה להערכת שוויה של העסקה והיותה כדאית וכשרה. יש להבין כי במציאות הנדל"נית בארץ וגם בעולם, לעיתים קרובות צצים בדיעבד נתונים שליליים כדוגמת ליקויי בנייה, רישום לקוי בלשכת רישום המקרקעין (״טאבו״), קיומה של אנטנה סלולרית בקרבת הנכס העלולה לפגוע בשוויו, תכנון עירוני לכביש ראשי או עיקולים על הנכס. את הסיכונים הללו ניתן למזער ואף למנוע בעזרת שירותי שמאות מקרקעין וייעוץ משפטי שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו מהמגזר העסקי, התעשייתי, המסחרי, הציבורי, המוסדי, הממשלתי והפרטי.
בעסקאות נדל"ן לא הכול גלוי וברור
ניסיוננו רב השנים בתחום הנדל"ן הביא אותנו להיתקל במצבים, בהם רוכשי נכסים רכשו נכס מבלי שכל מאפייניו ונתוניו היו ידועים להם מראש. דוגמאות אחדות לכך הן בית מגורים צמוד קרקע עם תוספות בנייה לא חוקיות, או דירת מגורים שנרכשה כשהשימוש המותר בה בתוכניות הבנייה הוא למעשה משרד.
מצבים אלו מובילים לעיתים קרובות לעסקה מסוכנת או ללא כדאית כשעל פי רוב הבעיה נובעת מחוסר בידע או בכלים לזיהוי הנתונים הריאליים של עסקת הנדל"ן.
בכדי למנוע מצבים אלה חשוב לפנות לקבלת סיוע משפטי הולם, אך לא פחות חשוב לפנות אלינו לקבלה מראש של שירותי שמאי מקרקעין. אנו מלווים מזה שנים רבות את לקוחותינו ומעניקים להם שירותים מקיפים ומקצועיים עם צוות שמאים איכותי, בעל השכלה בתחומי השמאות, המשפטים הכלכלה וההנדסה.
שירותינו נשענים על ידע עשיר וניסיון רב בביצוע שומות מקרקעין בקנה מידה גדול גם עבור גופים ממשלתיים ועסקיים.
משרד שמאות מקצועי ואיכותי
משרד מסילתי חיים - חברה לשמאות מקרקעין בע"מ, מספק ללקוחותיו את סל הכלים הטוב ביותר בכל הקשור להערכה כלכלית, שמאית ומשפטית של עסקאות נדל"ן. למידע ופרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון 03-9347468.