נגישות

הצהרת נגישות

מעודכן ליום 13.12.2022

אנו בחברתנו רואים חשיבות עליונה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחותינו לרבות גולשי אתר האינטרנט ועל כן אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים לצורך כך ופועלים במטרה להקל על כלל לקוחותינו ולאפשר להם חווית שירות מקצועית, מכבדת ושוויונית. משרדנו ערך התאמות בהתאם להוראות הנגישות בדין תוך הסתייעות בגורמי מקצוע מתחום הנגישות.

משרדנו נמצא ברח' תוצרת הארץ 1, בבניין Y במגדלי בסר סיטי, פתח תקווה. הבניין נגיש.

הסדרי הנגישות

חניה –                          חניות נגישות קיימות בבניין, שעתיים ראשונות חינם לבעלי רכב עם תו נכה, ובנוסף קיימים חניונים נוספים בסמוך למבנה.

הבניין –                        הכניסה לבניין מהרחבה המרכזית, ומהמעליות בחניון התחתון של הבניין.

בקומת הכניסה קיימת עמדה של שומר אשר מסייע לבאים.

בסמוך למעליות קיימים שירותים נגישים.

במשרד-                       משרדינו נמצאים בקומה 15 של הבניין, במרחק של כ-20 מ' מהמעלית. יוצאים מהמעלית לכיוון צפון, פונים ימינה, המשרד בצד ימין.

המשרד נגיש. בקומה קיימים שירותים נגישים. ניתן לקבל את המפתח במשרד.

 

המשרד עומד לרשותכם. אנא התקשרו לטלפון, למזכירות 03-9347468 ו/או לכל עובד אליו הוזמנתם.

יצירת קשר–                 אמצעים חלופיים ודרכים ליצירת קשר – טל': 03-9347468

פקס: 03-9347462

דוא"ל: office2@mesilaty.com

ניתן לציין דרכי התקשרות למענה חוזר.

אתר האינטרנט-

על מנת שנוכל לספק שירות מיטבי, מקצועי ונגיש לכולם בצענו את ההתאמות הנדרשות באתר האינטרנט, עדכנו והטמענו את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל.

האתר מותאם לדרישות הנגישות לרמה 2 (AA) ועומד בתקן .W.C.A.G 2.

על מנת שנוכל לספק שירות מיטבי, מקצועי ונגיש לכולם בצענו את ההתאמות הנדרשות באתר, עדכנו והטמענו את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג-2013 (סימן ג': שירותי האינטרנט), וכן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל.

האתר מותאם לדרישות הנגישות לרמה 2 (AA) ועומד בתקן .W.C.A.G 2, ובמקביל החברה ממשיכה במאמצים לסיים את הנגשת האתר במסגרת המחויבות של החברה לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסיה כולל אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים.

הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים: כרום, פיירפוקס, ספארי.

אנחנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסיה ובכלל זה אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. יש לציין כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל העמודים באתר, ייתכן ותתקלו בחלקים שטרם הונגשו.

אם מצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר בנושא הנגישות או בכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה.

ניתן גם לפנות באמצעות הטופס ליצירת קשר:

 

    שם מלא (חובה)

    דוא"ל (חובה)

    טלפון (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה